O nas

BAS - Baltic Agency Service

Reprezentujemy tylko jakościowych oraz innowacyjnych producentów elektrotechniki w krajach bałtyckich i w Polsce.

Łącząc najlepsze marki, jesteśmy pomostem między producentami a konsumentami.

Naszym obszarem działalności jest energetyka, kolejnictwo i infrastruktura.

Zajmujemy się wprowadzaniem produktów na rynek, ich promocją i edukacją naszych Klientów, dostarczając im niezbędnych informacji, przygotowując rozwiązania i specyfikacje. Przechowujemy i sprzedajemy również produkty z magazynu buforowego.

 

Nasi Klienci i Partnerzy polegają na nas jako na profesjonalistach. Wysoka jakość obsługi, głęboka wiedza, elastyczność i oddanie zapewniają długotrwałą współpracę z naszymi Klientami.

Jesteśmy zawsze gotowi pomóc Ci znaleźć właściwe rozwiązanie.

Oferta BAS - od profesjonalnego doradztwa po serwis posprzedażowy

Dodatkowo zapewniamy:

Uruchomienie i serwis generatorów diesla;

Logistyka;

Szkolenie klienta.

Electricians moto rally 2021

W tym roku postanowiliśmy spróbować czegoś nowego i sprawdzić swoje siły podczas jazdy w terenie. Uczestnicy z powodzeniem przejechali 180 km przez lasy Dzukiji i mieli okazję poznać A. Gelažnikasa.

Electricians moto rally 2020

MOTO RALLY ELEKTRYKÓW 2020 - To już trzeci całodniowy motocyklowy rajd na orientację, w którym wzięli udział wyłącznie motocykliści z firm energetycznych.

Electricians moto rally 2019

ELECTRICIANS MOTO RALLY 2019 - To już drugi całodniowy motocyklowy rajd na orientację, w którym wzięli udział wyłącznie motocykliści z firm energetycznych.

Electricians moto rally 2018

MOTO RALLY ELKTRYKÓW 2018 - To pierwszy całodniowy motocyklowy rajd na orientację, w którym wezmą udział wyłącznie motocykliści z firm energetycznych.

01 02 03 04